Sztuka Kontemplacji

wkrótce w sprzedaży

Baza Wiedzy

Synteza Kluczy Genowych

Synteza Kluczy Genowych transmisja Kluczy Genowych objawiła się jako nowy zbiór nauk na świecie. Jest holograficzną syntezą wielu ważnych linii oraz wątków nauk o ludzkim duchu oraz ścieżek. Synteza Kluczy Genowych jest jedną z najbardziej zwartych oraz dostępnych syntez holistycznych, które pozwalają eksplorować, zrozumieć oraz zintegrować większość zmian zachodzących obecnie na powierzchni naszej planety.

Art of Contemplation – Sztuka Kontemplacji

Ta mała książka jest dziełem kwintesencji mądrości. Poetycka, wyrafinowana, a zarazem wybitnie praktyczna, wprowadza cię w technikę będącą rdzeniem Gene Keys, a w rzeczywistości wszystkich ścieżek prowadzących do mądrości. Jak mówi sentencja otwierająca: „Nie ma w twoim życiu żadnego problemu, którego nie można rozwiązać poprzez sztukę kontemplacji”. Ta książka pokazuje, jak wprowadzić magię kontemplacji w każdy obszar twojego życia, dzięki czemu osiągniesz głębokie poczucie przestronności, spokoju i jasności, tak rzadkie w naszym współczesnym świecie. Książka, do której będziesz wracać w nieskończoność.

 

Jeśli interesuje Cię kupno książki Sztuka Kontemplacji w j. polskim pozostań z nami w kontakcie – zapisz się do listy subskrybentów Newslettera – poinformujmy Cię kiedy ruszy sprzedaż.