Współpraca

O NAS

Zespół Gene Keys Polska

Jesteśmy zespołem podróżników po Złotej Ścieżce Kluczy Genowych, z pokorą, wdzięcznością i otwartością w sercach uczymy się brać odpowiedzialność za to kim jesteśmy, co czujemy i co robimy. Popełniamy błędy, wspieramy się i obejmujemy każdy fragment człowieczeństwa. Jesli chcesz z nami współpracować dowiedz się jak możemy Cię wesprzeć.

Poszukujemy do współpracy

Wsparcie strony internetowej, budowa bloga

Jeśli Klucze Genowe są bliskie Twojemu sercu, masz doświadczenie w budowie stron internetowych w środowisku WordPress, Divi, to zapraszamy Cię do współpracy. Prześlij nam swoje zgłoszenie na adres kontakt@genekeys.pl. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Poszukujemy do współpracy

Tłumaczy

Jeśli Klucze Genowe są bliskie Twojemu sercu, masz doświadczenie w tłumaczeniu książek z języka angielskiego na język polski to zapraszamy Cię do współpracy. Prześlij nam swoje CV na adres kontakt@genekeys.pl. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dołącz do Nas

do zespołu

Jeśli Klucze Genowe są bliskie Twojemu sercu, podobnie jak nasze wartości, a ponadto dysponujesz czasem i czujesz, że to jest Twoja ścieżka, daj nam znać. Napisz do nas i podziel się swoim pomysłem na siebie u nas w zespole smile.
Obecnie szukamy osób z doświadczeniem w środowisku WordPress, SEO, copywrittingu.
Formularz kontaktowy poniżej.

Zaproś Nas

Wykłady – Warsztaty – Prezentacje online

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem dla swojej społeczności wykładów bądź warsztatów wprowadzających do mądrości Kluczy Genowych, skontaktuj się z nami. Działamy na terenie Polski, ale także dla polskiej społeczności w Wielkiej Brytanii.
Jeśli interesuje Cię niestandardowa współpraca, napisz do nas – lubimy wyzwania. Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się

Napisz do nas wiadomość

15 + 11 =