Złota Ścieżka 

Programy & Kursy

Klucze Genowe

Złota Ścieżka

To najbardziej popularny program w postaci kursu on-line. Złota Ścieżka składa się z 3 odważnych podróży, które rozszerzą Twój umysł i otworzą Twoje serce na niespodziewane możliwości. Seria Złotej Ścieżki może zmienić sposób, w jaki postrzegasz świat. Integrując Sekwencję Aktywacji, Sekwencję Wenus i Sekwencję Perły, Złota Ścieżka opisuje naturalne odsłanianie się ludzkiej świadomości, kiedy dojrzewa ona poza wzorcami ofiary częstotliwości Cienia. Program dostępny jest w j. angielskim. Tłumaczenie planowane jest na 2021 rok. Podstawowa wersja w j. polskim już wkrótce w formie szkoleń.

Część 1 Sekwencja Aktywacji pokazuje Ci jasną drogę do życia z głębokim poczuciem celu poprzez zmierzenie się z wyzwaniami i przekształcenie ich w Dary.

Część 2 Sekwencja Wenus pokazuje ci, jak znaleźć wolność i trwałą miłość poprzez twoje związki, poprzez zrozumienie i uwolnienie starych, negatywnych wzorców i pełne otwarcie twojego serca.

Część 3 Sekwencja Perły pokazuje ci sposoby katalizowania dobrobytu na świecie, zarówno poprzez kreatywną współpracę, jak i poprzez znalezienie odwagi, by zrealizować marzenie o swoim wyższym celu.

Złota Ścieżka

Sekwencja Aktywacji

Odkrywanie Geniuszu.

Sekwencja Aktywacji podkreśla Twoje cztery Główne Dary i skupia się na Jaźni oraz temacie Twojej podstawowej częstotliwości – nieświadomej codziennej postawie, która dyktuje rytm i kształt Twojego życia. Cztery Główne Dary to kamienie węgielne Twojego życia, reprezentujące mityczne tematy i wyzwania związane z Twoją globalną rolą w tym życiu. Ścieżka wiodąca przez cztery Główne Dary wspiera cię w wypełnianiu celu twojego życia, jednocześnie pozostając głęboko zakorzenioną w rdzeniu stabilności twojego ciała fizycznego.

Więcej na stronie GeneKeys.com

Złota Ścieżka

Sekwencja Wenus

Otwieranie serca dzięki relacjom.

Kształtując serce Złotej Ścieżki, Sekwencja Wenus jest niezwykłą podróżą w kierunku źródeł genetycznych, które ukształtowały Cię w łonie matki i sił karmicznych uwolnionych w momencie Twojego poczęcia. Takie wzorce zadecydowały o tym, kogo wciągasz w swoje życie (Przyciąganie), a także o twojej inteligencji (IQ), twojej łatwości emocjonalnej (EQ) i twoim duchowym wglądzie (SQ). W miarę jak rozwija się zrozumienie własnej Sekwencji Wenus, zobaczysz jak wiele aspektów Twojej wyższej natury zostało zamkniętych, gdy byłeś bardzo młody. Najtrudniejsze wzorce twoich relacji mogą być wtedy postrzegane jako posiadające ogromne możliwości odblokowania tych ukrytych darów wewnątrz ciebie.

Złota Ścieżka

Sekwencja Perły

Uwalnianie dobrobytu poprzez prostotę.

Sekwencja Perły opisuje etap prawdziwej wymiany z wszechświatem, dawania i przyjmowania najgłębszych darów w synchronizacji z wielką całością. Ta trzecia ścieżka prowadzi cię do prawdziwego dobrobytu, pomagając ci odnaleźć twoje podstawowe powołanie. Wspiera cię ona w znalezieniu najwyższej możliwej formy służby, którą możesz zaoferować światu, poprzez twoje wrodzone dary.

Jako naturalna kulminacja Złotej Ścieżki, Perła jest żniwem Twojej ekspansji poprzez Sekwencję Wenus i Główne Dary Sekwencji Aktywacji. Uwolniona od fałszywej identyfikacji z ranami pochodzącymi od przodków i wzmocniona przez nowe poczucie własnego geniuszu, esencja w rdzeniu Twojego DNA ujawnia się jako Twoje prawdziwe wewnętrzne powołanie.

Cztery etapy Sekwencji Perły nazywane są Powołaniem, Kulturą, Brandem i Perłą. Opisują one proces reorientacji i synchronizacji, który prowadzi cię do kontaktu z tymi ludźmi, kulturami, miejscami i wymiarami, które są niezbędne, abyś mógł wypełnić swoje najwyższe przeznaczenie.

Pozostałe kursy

Zachęcamy, tych z Was, dla których język angielski nie jest przeszkodą, do odkrywania pozostałych kursów, których autorem jest Richard Rudd.

The Seven Sacred Seals

Mistyczny przekaz Łaski.

Siedem Świętych Pieczęci to mistyczna mądrość, która pięknie łączy się z Kluczami Genowymi. Ich głównym celem jest katalizowanie przebudzenia serca. Jest to niesamowity program o wielu poziomach i wymiarach. Jest oryginalny, inspirujący, głęboki i może być dla nas wielkim wsparciem, ponieważ radzimy sobie z wieloma wyzwaniami, które przynosi życie. Odpowiedni dla wszystkich poziomów.

The Epiphany Experience

Przebudzenie Mocy Zachwytu w twoim życiu.

Idealne wprowadzenie do Gene Keys – skąd pochodzą, jak działają i jak można je zastosować w swoim życiu. Łącząc w sobie moc kontemplacji, iluminacji i rozważań, Gene Keys Epiphany Experience jest zaprojektowane tak, aby w krótkim czasie uzyskać maksymalny możliwy wpływ na twoje życie. Nagrany został podczas 2-dniowego  kursu Epifanii na żywo z Richardem Ruddem. Po zakupie otrzymujesz dostęp do tych cyfrowych zasobów.

 

Dare to be divine

Podróż do nieskończonego potencjału ukrytego w tobie.

Jest to 4-częściowy program, który oferuje unikalny wgląd w prawdziwe magiczne pochodzenie wszechświata. Richard Rudd zabiera nas w podróż z przewodnikiem po 64 przejawach oświeconej świadomości i ukazuje ogromny obraz prawdziwego potencjału ludzkości. Wykorzystując swoje mistyczne, poetyckie spojrzenie, Richard ukazuje nam wiele aspektów oświecenia w jego różnorodnych barwach, wyrazach i odcieniach, od najdzikszych stanów cudownego bożego upojenia do najskromniejszego życia w służbie i milczeniu.

The Ecstatics

Darmowa seria

The Ecstatics to seria pięknych monologów poświęconych muzyce, eksplorujących życie i twórczość największych świętych, poetów i mistyków wszechczasów. W czasach niepewności i zmian są to ludzie, których powinniśmy uważnie słuchać – ich przesłanie jest najbardziej klarowne i najistotniejsze, jakie pojawiło się do tej pory.

The Delta

Luminescencyjna gra kolektywnej transformacji.

Delta to niesamowity nowy eksperyment, który stawia przed ludźmi wyzwanie zrobienia kolejnego wielkiego kroku ewolucyjnego – w pełnym rozkwicie zbiorowej świadomości! 

Program Delta jest oferowany jako wirtualny retreat online, gdzie gracze spotykają się w grupach siedmioosobowych przez 7 tygodni.  
Zarejestrowanie się do Programu Delta jest zobowiązaniem do uczestnictwa w każdej z  sesji z przydzieloną grupą. Każda sesja na żywo będzie odbywać się o tej samej porze i w tym samym dniu tygodnia, w wybranym przez uczestnika terminie.

 

Siddha Palm Mudras

Odkrywanie 64 mudr Kluczy Genowych.

Zakup tego kursu online zapewnia bezpośredni dostęp do wszystkich 64 filmów z mudrami. Wybierz mudrę, wykonuj ją codziennie przez tydzień, a zobaczysz cud rosnący na twoich oczach…

Siddha Palm Mudras to nauki łączące starożytną naukę o mudrach – świętych pozycjach rąk – z Kluczami Genowymi. Poprzez 64 pozycje dłoni można uzyskać bezpośredni dostęp do najwyższej esencji każdego Klucza Genowego – zwanego Siddhi. Ta niezwykle silna forma jogi dłoni omija umysł i ustawia biogenetyczny rezonans w subtelnych polach otaczających nasze ciało.

Dzięki mudrom, dłonie stają się kamertonem dla dowolnej określonej częstotliwości, bez względu na to, czy jest to Spokój, Ekstaza, Przebaczenie czy jakikolwiek inny Klucz Genowy.

Możesz również ćwiczyć dowolne mudry związane z Twoim profilem, jak również poruszać się po magicznych sekwencjach, które mogą natychmiast zmienić Twój stan wewnętrzny, przynosząc równowagę, zdrowie i zwiększoną świadomość.