Inkantacja Ukojenia

Definicja

Święta Inkantacja Ukojenia

Jest to seria ułożenia dłoni czy tzw. mudr oraz słów inwokacji, modlitwy. Jest to potężna praktyka, szczególnie, gdy wykonuje się ją razem. Święta Inkantacja może być praktykowana w każdej chwili, tuż przed wschodem słońca, w jego trakcie lub w dowolnej porze dnia. Według Richarda, najlepiej wykonywać ją patrząc wprost na słońce, gdy wschodzi. Praktyka ta może być również wykonywana przy zapalonej świeczce. Inkantacja może być wymawiana w ciszy naszego umysłu lub na głos. Może być wykonywana z mudrami lub bez. W połączeniu z mudrami nabiera potężnej mocy. Każde zdanie inkantacji możesz wypowiedzieć trzy razy lub możesz wypowiedzieć zdanie raz, a potem pozwolić aby wybrzmiało w tobie.

Praktyka Inkantacji

Autor inkantacji: Richard Rudd, www.genekeys.com

Wideo i wykonanie: Katarzyna Miszczak, Zespół Gene Keys Polska

Praktyka krok po kroku

  • Pierwsza Mudra – Klucz Genowy 25. Uniwersalna Miłość – Mudra Modlitwy: Niech miłość przepływa przez naszą Duszę, łącząc nas w Jedności.

Połącz dłonie razem i umieść na wysokości serca.

  • Druga Mudra – Klucz Genowy 41. Emanacja – Mudra Chintamani: Niech Światło rozkwita w naszym sercu, niosąc nam łaskę transformacji wszelkiego strachu.

Wyobraź sobie jak twoje serce otwiera się niczym pąk kwiatu I napełnia światłem. Chintamani to klejnot spełniający marzenia, który jest Sercem, zatem trzymaj tę mudrę przy sercu.

  • Trzecia Mudra – Klucz Genowy 14. Hojność : Niech ciepło rozpromienia nasz brzuch, zapewniając nam pomyślność.

Prawą dłoń połóż na brzuchu, a lewą na prawej. Poczuj to ciepło rozpromieniające brzuch, ujrzyj światło tego ciepła, które promieniuje i wsłuchaj się jak wybrzmiewa w tobie.

  • Czwarta Mudra – Klucz Genowy 12. Czystość: Niech Czystość jaśnieje w naszych kościach, napełniając nas esencją gwiazd.

Złap mały palec prawej dłoni i opleć go lewą dłonią. Następnie zamknij dłonie i unieś i połącz palce wskazujące ze sobą jak również kciuki. Wyobraź sobie, że twoje kości są zrobione z kryształu lub światła gwiazd.

  • Piąta Mudra – Klucz Genowy 31. Pokora: Niech Życzliwość rozbrzmiewa w naszym głosie, łagodząc naszą ścieżkę.

Lewą dłonią obejmij prawą pięść i pozwól, by ta sentencja wybrzmiała, wypełniając cały twój dzień oraz twoje życie.

  • Szósta Mudra – Klucz Genowy 57. Klarowność: Niech Jasność rozświetla nasz umysł, gdy spoczywamy w ramionach nieskończoności.

Połącz palce wskazujące i kciuki razem, tworząc z nich coś na kształt lornetki, a pozostałe palce połącz razem, zamykając dłonie. Jeśli patrzysz na słońce, możesz trzymać tę mudrę wyżej, tak, aby promienie słońca świeciły przez mały otwór, bramę stworzoną przez twoje dłonie prosto w twoje trzecie oko. Następnie, po wypowiedzeniu sentencji, opuść dłonie tak, aby całe słońce świeciło na ciebie, pozwól by zalewało twój umysł i oczyszczało cię całkowicie. Możesz wykonać to samo przy płomieniach świecy.

  • Siódma Mudra – Klucz Genowy 6. Pokój: Niech Ukojenie zagości w naszym życiu, dotykając wszystkich, których spotykamy.

Prawą dłoń połóż na sercu, lewą na prawej. Poczuj jak ta wibracja i słowa wypełniają twój cały dzień. 

  • Ósma Mudra – Klucz Genowy 18. Doskonałość: Niech Ukojenie zagości na całym świecie, doprowadzając wszystkie istoty do doskonałego zjednoczenia.

Ostatnia mudra, gdy stoisz lub siedzisz zagarnij cały świat rękoma, obejmując go w swoich ramionach, łącząc końcowo opuszki palców prawej ręki z lewą. Jest to mudra jedności.

Dołącz do naszej społeczności!