Książki

Baza Wiedzy

Synteza Kluczy Genowych

Synteza Kluczy Genowych transmisja Kluczy Genowych objawiła się jako nowy zbiór nauk na świecie. Jest holograficzną syntezą wielu ważnych linii oraz wątków nauk o ludzkim duchu oraz ścieżek. Synteza Kluczy Genowych jest jedną z najbardziej zwartych oraz dostępnych syntez holistycznych, które pozwalają eksplorować, zrozumieć oraz zintegrować większość zmian zachodzących obecnie na powierzchni naszej planety.

Gene Keys – Klucze Genowe

w tłumaczeniu

Ta książka jest zaproszeniem do rozpoczęcia nowej podróży w twoim życiu. Bijące serce Syntezy Kluczy Genowych, to książka przewodnia opisująca wszystkie ludzkie stany świadomości, od najgłębszych wzorców opartych na strachu do najbardziej budzących podziw możliwości w naszym DNA. Ogromne dzieło wizji i głębi, jest to książka do kontemplowania przez całe życie. Może być wykorzystywana na wiele różnych sposobów – jako pomoc w zrozumieniu Kluczy Genowych w twoim profilu, jako wyrocznia i codzienna inspiracja lub jako ścieżka duchowa sama w sobie. Wiele osób potwierdziło, że samo przeczytanie tej książki umożliwiło im dogłębne zrozumienie ich życia, związków i wyższych celów. Książka Gene Keys, napisana w poetyckim, ale praktycznym stylu, wskazuje na piękno, które już leży w tobie i zaprasza cię do świata, w którym wszystko jest możliwe.

Jeśli interesuje Cię kupno książki Klucze Genowe w j. polskim pozostań z nami w kontakcie – zapisz się do listy subskrybentów Newslettera – poinformujmy Cię kiedy ruszy przedsprzedaż.

Art of Contemplation – Sztuka Kontemplacji

w tłumaczeniu

Ta mała książka jest dziełem kwintesencji mądrości. Poetycka, wyrafinowana, a zarazem wybitnie praktyczna, wprowadza cię w technikę będącą rdzeniem Gene Keys, a w rzeczywistości wszystkich ścieżek prowadzących do mądrości. Jak mówi sentencja otwierająca: „Nie ma w twoim życiu żadnego problemu, którego nie można rozwiązać poprzez sztukę kontemplacji”. Ta książka pokazuje, jak wprowadzić magię kontemplacji w każdy obszar twojego życia, dzięki czemu osiągniesz głębokie poczucie przestronności, spokoju i jasności, tak rzadkie w naszym współczesnym świecie. Książka, do której będziesz wracać w nieskończoność.

 

Jeśli interesuje Cię kupno książki Sztuka Kontemplacji w j. polskim pozostań z nami w kontakcie – zapisz się do listy subskrybentów Newslettera – poinformujmy Cię kiedy ruszy przedsprzedaż.