Zespół Gene Keys Polska

Nasza Misja & Wizja

Naszą misją jest wesprzeć cię w twojej podróży do
wnętrza siebie. 

Tworzymy kreatywne miejsce online POLSKI HUB GENE KEYS, gdzie zachęcamy do odkrywania swojego geniuszu i do najlepszego wykorzystania go w swoim życiu w oparciu o oryginalne przekazy  syntezy Gene Keys, autorstwa Richarda Rudd.

Byśmy wspólnie rozwijali w naszych sercach wizję ziemi, gdzie każdy z osobna jest w stanie realizować i urzeczywistniać swój indywidualny potencjał w pełni.

Misja & Cel

Zespół Gene Keys Polska powstał w 2018 roku z zamiarem szerzenia mądrości Kluczy Genowych w języku polskim. Od tego czasu powoli się rozrasta, dzięki czemu możemy wam służyć wykorzystując nasze dary w coraz szerszym zakresie. To co pozostaje niezmienne to pasja i zamiłowanie do mądrości Kluczy Genowych. Jesteśmy dla wszystkich chcących odkryć swój geniusz i kreować najlepszą wersję siebie poprzez serię transformujących książek, kursów i programów w oparciu o syntezę Kluczy Genowych.

Naszym najbliższym i głównym celem jest przetłumaczenie najważniejszej książki Richarda Rudd: Gene Keys Book. Pracujemy także nad tłumaczeniami Pulsu Kluczy Genowych, profilu hologenetycznego, różnych artykułów i transkrypcji licznych materiałów video.  

W najbliższym czasie  oddamy w Wasze ręce Art Of Contemplation – Sztuka Kontemplacji. Szczegóły wkrótce.

Pozostań z nami w kontakcie i zapisz się do Newslettera.

 

Kim jesteśmy

Nasz Zespół

Jesteśmy pasjonatkami rozwoju osobistego, a przede wszystkim Kluczy Genowych, ponieważ mądrość ta wywarła na nasze życie ogromny wpływ i cały czas nam towarzyszy. Mamy nadzieję, że również wam przyniesie zrozumienie, spokój i ukojenie. Poznaj nas bliżej.

Alicja Grabowska

Alicja Grabowska

Ambasador i przewodnik Gene Keys, coach, trener

Z zamiłowania i pasji pierwsza polska ambasadorka Gene Keys. Specjalista Quantum Human Design, praktyk systemu Integral Human Design, a przede wszystkim coach w duchu zen coachingu, wspierający w procesie dostrajania się do swojej esencji.
Jej mottem są słowa Mahatmy Gandhiego: „Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie”.

Magdalena Atkinson

Magdalena Atkinson

Przewodnik Gene Keys, kompozytorka, piosenkarka, muzyko-terapeuta

Jej naczelną motywacją stanowi zobaczenie w sobie i innych naszych twórczych potencjałów. Od kilku lat aktywnie zajmuje się rozwojem świadomości, w tym shakti dance – jogą tańca, Gene Keys (Kluczami Genowymi), astrologią, Human Design i spektrum świadomości. Mieszka w dwóch domach, w Anglii i Poznaniu.

Katarzyna Gojżewska

Katarzyna Gojżewska

Yogini, psycholog, coach

Od kilku lat z pasją zgłębia nauki tantry i Advaita Vedanty oraz różnych metod medytacji. Skończyła kurs nauczycielski Hatha Jogi w Indiach. Gene Keys to dla niej pierwszy tak kompleksowy system, dzięki któremu dostraja się do swojego potencjału i esencji. Mądrość kluczy i Sztuka Kontemplacji zaskakują ją codziennie przynosząc pamięć i odwagę do słuchania intuicji. 

Czekamy na Ciebie...

Czekamy na Ciebie...

Synarchia oznacza, że prowadzimy wszyscy razem! To nie znaczy, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wcale nie. To znaczy, że nasza wyjątkowość ma swoje miejsce w orkiestrze, i zamiast po prostu grać ładną melodię i być zapomnianym przez wszystkich wokół, zaczynamy grać w harmonii ze wszystkimi.”

– Richard Rudd

Nasze wartości

Budując Gene Keys Polska mamy na uwadze rozwój i dobro powiększającej się społeczności miłośników Kluczy Genowych. To co jest dla nas szczególnie ważne to:

Jedność

Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. Stanowimy jedność nie tylko z naturą, ale z całym otaczającym nas światem. Wszystkie myśli, uczucia oraz czyny zostają zapisane wszędzie w ciele świata. Stąd zdajemy sobie sprawę, że by wprowadzić zmiany w świecie potrzebujemy zacząć od siebie. Kiedy my pogodzimy się ze swoimi osobistymi lękami, ludzkość pogodzi się ze swoimi zbiorowymi lękami.

Synarchia

Zasada Synarchii leży u podstawy Kluczy Genowych – samoorganizującego się impulsu ewolucyjnego, który kształtuje nas w zbiorową świadomość poprzez wspieranie indywidualnego geniuszu. Synarchia jest naszym przyszłym społeczeństwem, opartym na częstotliwości miłości, mądrości i prawdy działającej w harmonii.

Miłość

Panaceum na nasz rozwój i uzdrowienie leży w służbie drugiemu człowiekowi i w miłości, zarówno do siebie jak i do świata. W każdym Kluczu znajdziemy jej odbicie i choć każdy z nich przedstawia z pozoru inną drogę do jej realizacji to wszystkie zmierzają do jednego celu – bezwarunkowej miłości. 

Transparentność

Pragniemy stworzyć przestrzeń, gdzie możemy dotrzeć do naszej najgłębszej prawdy na dany moment, by móc się nią dzielić i wspierać nawzajem.

Cierpliwość

Cierpliwość wiąże się z Zaufaniem. Jeśli ufasz życiu, zaufasz życiu w każdej chwili, nawet w chwilach wyzwań, i czyniąc to, zawsze będziesz w zgodzie z prądem. Kiedy czekasz i pozwalasz, aby życie ujawniło swoje naturalne rytmy, jednocześnie dochodzisz do przeświadczenia, że życie wie najlepiej. Jeśli wiesz, jak cierpliwie czekać, zrozumiesz, że jesteś częścią tych większych wzorców, i że one faktycznie wspierają cię przez cały czas.