Zespół Gene Keys Polska

Nasza Misja & Wizja

Naszą misją jest wesprzeć cię w twojej podróży do
wnętrza siebie. 

Tworzymy kreatywne miejsce online POLSKI HUB GENE KEYS, gdzie zachęcamy do odkrywania swojego geniuszu i do najlepszego wykorzystania go w swoim życiu w oparciu o oryginalne przekazy  syntezy Gene Keys, autorstwa Richarda Rudd.

Byśmy wspólnie rozwijali w naszych sercach wizję ziemi, gdzie każdy z osobna jest w stanie realizować i urzeczywistniać swój indywidualny potencjał w pełni.

Misja & Cel

Zespół Gene Keys Polska powstał w 2018 roku z zamiarem szerzenia mądrości Kluczy Genowych w języku polskim. Od tego czasu powoli się rozrasta, dzięki czemu możemy wam służyć wykorzystując nasze dary w coraz szerszym zakresie. To co pozostaje niezmienne to pasja i zamiłowanie do mądrości Kluczy Genowych. Jesteśmy dla wszystkich chcących odkryć swój geniusz i kreować najlepszą wersję siebie poprzez serię transformujących książek, kursów i programów w oparciu o syntezę Kluczy Genowych.

Naszym najbliższym i głównym celem jest przetłumaczenie najważniejszej książki Richarda Rudd: Gene Keys Book. Pracujemy także nad tłumaczeniami Pulsu Kluczy Genowych, profilu hologenetycznego, różnych artykułów i transkrypcji licznych materiałów video.  

W najbliższym czasie  oddamy w Wasze ręce Art Of Contemplation – Sztuka Kontemplacji. Szczegóły wkrótce.

Pozostań z nami w kontakcie i zapisz się do Newslettera.

 

Kim jesteśmy

Nasz Zespół

Jesteśmy pasjonatkami rozwoju osobistego, a przede wszystkim Kluczy Genowych, ponieważ mądrość ta wywarła na nasze życie ogromny wpływ i cały czas nam towarzyszy. Mamy nadzieję, że również wam przyniesie zrozumienie, spokój i ukojenie. Poznaj nas bliżej.

Alicja Grabowska

Alicja Grabowska

Ambasador i przewodnik Gene Keys, coach, trener

Z zamiłowania i pasji pierwsza polska ambasadorka Gene Keys. Specjalista Quantum Human Design, a przede wszystkim coach w duchu zen coachingu, wspierający w procesie dostrajania się do swojej esencji.
Jej mottem są słowa Mahatmy Gandhiego: „Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie”.

Magdalena Atkinson

Magdalena Atkinson

Przewodnik Gene Keys, kompozytorka, piosenkarka, muzyko-terapeuta

Jej naczelną motywacją stanowi zobaczenie w sobie i innych naszych twórczych potencjałów. Od kilku lat aktywnie zajmuje się rozwojem świadomości, w tym shakti dance – jogą tańca, Gene Keys (Kluczami Genowymi), astrologią, Human Design i spektrum świadomości. Mieszka w dwóch domach, w Anglii i Poznaniu.

Kasia Gojżewska

Kasia Gojżewska

Psycholożka, pasjonatka Gene Keys

Jej naczelną motywacją jest rozwój. Od kilkunastu lat poznaje różne systemy i modalności, od psychologii poprzez jogę, medytację i kontemplację, w tym Klucze Genowe, które pozwalają jej lepiej rozumieć i być bliżej świata, innych ludzi i siebie.

Czekamy na Ciebie...

Czekamy na Ciebie...

Synarchia oznacza, że prowadzimy wszyscy razem! To nie znaczy, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wcale nie. To znaczy, że nasza wyjątkowość ma swoje miejsce w orkiestrze, i zamiast po prostu grać ładną melodię i być zapomnianym przez wszystkich wokół, zaczynamy grać w harmonii ze wszystkimi.”

– Richard Rudd

Nasze wartości

Budując Gene Keys Polska mamy na uwadze rozwój i dobro powiększającej się społeczności miłośników Kluczy Genowych. To co jest dla nas szczególnie ważne to:

Jedność

Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. Stanowimy jedność nie tylko z naturą, ale z całym otaczającym nas światem. Wszystkie myśli, uczucia oraz czyny zostają zapisane wszędzie w ciele świata. Stąd zdajemy sobie sprawę, że by wprowadzić zmiany w świecie potrzebujemy zacząć od siebie. Kiedy my pogodzimy się ze swoimi osobistymi lękami, ludzkość pogodzi się ze swoimi zbiorowymi lękami.

Synarchia

Zasada Synarchii leży u podstawy Kluczy Genowych – samoorganizującego się impulsu ewolucyjnego, który kształtuje nas w zbiorową świadomość poprzez wspieranie indywidualnego geniuszu. Synarchia jest naszym przyszłym społeczeństwem, opartym na częstotliwości miłości, mądrości i prawdy działającej w harmonii.

Miłość

Panaceum na nasz rozwój i uzdrowienie leży w służbie drugiemu człowiekowi i w miłości, zarówno do siebie jak i do świata. W każdym Kluczu znajdziemy jej odbicie i choć każdy z nich przedstawia z pozoru inną drogę do jej realizacji to wszystkie zmierzają do jednego celu – bezwarunkowej miłości. 

Transparentność

Pragniemy stworzyć przestrzeń, gdzie możemy dotrzeć do naszej najgłębszej prawdy na dany moment, by móc się nią dzielić i wspierać nawzajem.

Cierpliwość

Cierpliwość wiąże się z Zaufaniem. Jeśli ufasz życiu, zaufasz życiu w każdej chwili, nawet w chwilach wyzwań, i czyniąc to, zawsze będziesz w zgodzie z prądem. Kiedy czekasz i pozwalasz, aby życie ujawniło swoje naturalne rytmy, jednocześnie dochodzisz do przeświadczenia, że życie wie najlepiej. Jeśli wiesz, jak cierpliwie czekać, zrozumiesz, że jesteś częścią tych większych wzorców, i że one faktycznie wspierają cię przez cały czas.