Klucze Genowe

Praktyczna mądrość, która pomoże Ci głębiej zrozumieć siebie i swój prawdziwy potencjał.

Autor

Richard Rudd

Nauczyciel, mistyk i poeta. Studiował na Uniwersytecie w Edynburgu, gdzie uzyskał tytuł magistra literatury i metafizyki. Urodzony odkrywca, uczył się u wielkich nauczycieli na Wschodzie, podróżował przez Himalaje, Pacyfik, obie Ameryki i Arktykę. Pracował w przemyśle filmowym w Australii, szkolił się jako nauczyciel Chi Kung w Tajlandii i przepłynął Atlantyk na małym jachcie. W tych latach mieszkał na Manhattanie, w Oregonie i na Hawajach, po czym wrócił do Wielkiej Brytanii w 1998 roku. Tam poznał Marian, swoją żonę. W następnych latach doczekali się trójki dzieci i przenieśli się do Devon w południowej Anglii. Podczas swoich podróży Richard odkrył miłość do pisania, a w 2006 roku zdobył międzynarodową nagrodę poetycką FISH w Irlandii.

Mistyczna podróż Richarda zaczęła się na wczesnym etapie życia, kiedy doświadczył dziwnych energii przepływających przez jego ciało. Zjawisko to wywołało w nim duchowe poszukiwanie. Jego studia zostały ujęte w całość w 2002 roku, gdy zaczął pisać i uzyskiwać Klucze Genowe. Siedem lat zajęło mu napisanie książki oraz zrozumienie jej nauk i zastosowań. Dzisiaj Richard kontynuuje studia oraz nauczanie głębokich lekcji płynących z Kluczy Genowych.

Więcej o autorze na stronie: genekeys.com

Baza Wiedzy

Wprowadzenie do Kluczy Genowych

Baza Wiedzy

Profil Hologenetyczny

Profil Hologenetyczny

Twój Profil Hologenetyczny jest spersonalizowaną mapą różnych sekwencji genetycznych, które otworzą lub obudzą różne aspekty twojego geniuszu. Łącząc obliczenia astrologiczne z archetypicznym rozumieniem genetyki, jest on oryginalnym projektem, który może ci przybliżyć to kim jesteś, jak działasz, a przede wszystkim po co tu jesteś. 

Twój profil Kluczy Genowych jest początkiem epickiej podróży w głąb twojej duszy. Każdy Klucz Genowy w twoim profilu jest portalem transformacji, który może być aktywowany poprzez moc kontemplacji. Aby w pełni zrozumieć swój profil, zalecamy pobranie darmowego Przewodnika po profilu w celu zgłębienie Programu Złotej Ścieżki – podróży, która pokaże Ci, jak zastosować tę mądrość w swoim życiu.

Podstawowe definicje niezbędne do zrozumienia profilu:

Pasmo częstotliwości

W Syntezie Kluczy Genowych szybkość wibracji twojej aury jest odzwierciedlona w trzech „pasmach” częstotliwości znanych jako Cień, Dar oraz Sidhi. Choć faktycznie istnieje wiele warstw lub szerokości pasm częstotliwości, ten potrójny język powoduje, że Klucze Genowe są łatwe do zrozumienia, kontemplowania i ostatecznie do wcielenia. Te trzy pasma częstotliwości są precyzyjnie przedstawione w Spektrum Świadomości – lingwistycznej mapie 64 Kluczy Genowych oraz ich pasm częstotliwości.

Siddhi

twoja esencja

Pasmo częstotliwości Siddhi odnosi się do pełnego wcielenia i duchowej realizacji. Samo pojęcie częstotliwości i poziomów paradoksalnie rozpuszcza się, gdy Prawda jest realizowana jako Siddhi. Słowo „siddhi” pochodzi od sanskryckiego określenia „Boski Dar”. Stan siddhic pojawia się tylko wtedy, gdy wszystkie ślady Cienia, szczególnie na poziomie zbiorowym, zostają przekształcone w światło.

Dar

twoja kreatywność

Pasmo częstotliwości Daru odnosi się do ludzkiego geniuszu i otwartego serca. Gdy twoja świadomość zagłębia się pełniej w częstotliwości Cienia, odblokowuje ukrytą energię trzymaną w twoim DNA. Jedną z cech charakterystycznych częstotliwości Daru jest zdolność wzięcia pełnej odpowiedzialności za własną karmę – to znaczy za swoje myśli, uczucia, słowa i czyny. Na tym poziomie częstotliwości zanika utożsamianie się z bycia ofiarą dowolnego dostrzegalnego bodźca zewnętrznego.

Cień

twoje wyzwanie

Pasmo częstotliwości Cienia wyłania się ze starożytnego uzwojenia w ludzkim mózgu, odnosząc się do całego ludzkiego cierpienia. Takie połączenia opierają się na indywidualnym przetrwaniu i są bezpośrednio związane ze strachem. Nieświadoma obecność strachu w naszym systemie wciąż wzmacnia naszą wiarę w to, że jesteśmy oddzieleni od otaczającego nas świata. Poprzez zmianę nastawienia, uwalniasz kreatywne prądy ukryte w częstotliwościach Cienia i Twoje życie nabiera wyższego celu. Każde Twoje cierpienie staje się źródłem Twojego zbawienia. W ten sposób rozpoczynasz swoją podróż daleko od wewnętrznych wzorców i cech, które utrzymują i stale każą ci wierzyć, że jesteś ofiarą – podróż w kierunku wrodzonego geniuszu i miłości, która jest twoją prawdziwą naturą.

Klucz Genowy

Jeden z 64 uniwersalnych atrybutów Świadomości Jedynej. Każdy Klucz Genowy jest wielowymiarowym portalem do twojej wewnętrznej istoty, której jedynym celem jest aktywowanie swojego wyższego celu po to, by ostatecznie przyjąć własną Boskość. Jednym ze sposobów aktywowania twojego wyższego celu jest nieprzerwana kontemplacja Kluczy Genowych oraz ich pasm częstotliwości. 

Heksagram

Piktograficzny symbol binarny, który tworzy podstawę I Ching. 64 heksagramy I Ching są bezpośrednio analogiczne do 64 Kluczy Genowych. Każdy heksagram jest zbudowany z sześciu linii – przerywanych (yin) lub ciągłych (yang). Klucze Genowe dają współczesną interpretację 64 heksagramów, ponieważ odnoszą się do naszej podstawowej struktury genetycznej oraz do podłoża struktury świata. Każdy heksagram lub Klucz Genowy jest portalem do encyklopedii wiedzy oraz wglądem w siebie i w swoje miejsce we wszechświecie. Poprzez długotrwałą kontemplację heksagramów, ich struktury oraz współzależności, możesz podnieść częstotliwość światła przechodzącego przez twoje DNA oraz doświadczyć życia na nowym poziomie świadomości.

Linie

Odnoszą się one do struktury heksagramu I Ching, sześć linii opisuje dalsze niuanse każdego z 64 Kluczy Genowych. Jeśli postrzegamy każdy Klucz Genowy jako zaprojektowany uprzednio archetypiczny obraz, to każda linia jest jak kolor tego obrazu. Kiedy dostrzeżesz kolor, cały obraz ożywa. Znajomość sześciu linii oraz ich myśli przewodniej jest umiejętnością niezbędną do opanowania, ponieważ pozwala ci interpretować wiele elementów Profilu Hologenicznego w prosty i przystępny sposób. Jest naprawdę wiele warstw myśli przewodnich dla każdej z sześciu linii i zabawnie jest się ich uczyć, są też pouczające do zastosowania. Im głębiej odczuwasz rezonans sześciu linii wewnątrz swojej istoty, tym łatwiej ci zrozumieć swoje własne sekwencje i dzielić się tym rezonansem z innymi.

Ścieżka

W Twoim profilu hologenetycznym dynamiczne procesy transformacyjne, które są kontrolowane przez częstotliwości Cienia Kluczy Genowych lub odblokowane przez ich wyższe częstotliwości. Każda ścieżka działa jako przewodnik bliźniaczych sił ewolucji i inwolucji.

11 Sfer

Reprezentują konkretne aspekty twojego życia, do których przypisany jest odpowiedni Klucz Genowy i Linia. Jedenaście sfer, stanowią punkty centralne dla ciągłej kontemplacji, tworząc kolejne kroki wzdłuż Złotej Ścieżki.

Twoja Praca Życia /Marka Osobista

Ten aspekt Twojego Profilu i odpowiadający mu Klucz Genowy podkreśla idealny obszar twojej zewnętrznej pracy w świecie. Jest to rola, która najbardziej pasuje do twojej twórczej ekspresji i która pozwala ci na pełną swobodę bycia sobą bez kompromisów. Cień tego Klucza Genowego opisuje to, co zwykle się wydarza wokół ciebie, gdy tracisz kontakt ze swoim prawdziwym JA. Na drugim końcu spektrum, Siddhi lub najwyższy potencjał tego Klucza Genowego opisuje to, jak żyjesz w absolutnym zenicie swojego potencjału genetycznego. W Pearl Sequence ta Sfera jest znana jako twój „Brand”, ponieważ kieruje Tobą, byś jak najlepiej wyrażał swoje najwyższe Dary po to, by osiągnąć prawdziwe uznanie w życiu.

Twoja Ewolucja

W bezpośredniej opozycji do Życiowej Pracy, Twoja Ewolucja przedstawia największe wyzwanie w twoim życiu. Celem tego Klucza Genowego jest zainspirowanie cię do wzrostu, dojrzałości i ostatecznie rozkwitu. Wyzwanie Twojej Ewolucji przejawi się zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie poprzez częstotliwość Cienia. Jako że dopiero uczysz się przyjmować ten aspekt siebie, twoje życie będzie przekształcane stopniowo. Najwyższym celem Twojej Ewolucji jest pozwolenie na to, by twoje własne cierpienie zostało przekroczone i by ostatecznie znaleźć głęboki i trwały spokój.

Twój Blask

Twój Blask ma bezpośredni wpływ na zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne. Jako jeden z twoich ukrytych Darów, ten Klucz Genowy albo podkopie twoje zdrowie i dobre samopoczucie poprzez częstotliwość Cienia, albo przyniesie ci wielką miłość i witalność poprzez swój Dar. Blask ma również pośredni związek z Twoją Ewolucją. Im bardziej słuchasz i uczysz się z lekcji swojego życia, tym bardziej promienny się stajesz. Na najwyższym poziomie Twój Blask odpowiada ostatecznemu rozkwitowi twojego najwyższego mistycznego potencjału.

Twój Cel

Twój inny ukryty Dar – Twój Cel – leży ukryty głęboko w twoim DNA. Kiedy ufasz swoim najwyższym marzeniom i masz odwagę, aby uzewnętrznić je poprzez swoją Życiową Pracę, wtedy Twój Cel zaczyna odżywiać cię z głębi twojej istoty. Kiedy rozpalasz Dar tego Klucza Genowego, aktywujesz siły synchronizacji i łaski w życiu zewnętrznym. Twój Cel jest już dla ciebie wyznaczony i wszystko, co musisz zrobić, to ujawnić go. Może się to zdarzyć tylko wtedy, gdy obejmiesz swoją szlachetność z głębi duszy i wyrazisz ją poprzez bezinteresowną służbę i bezwarunkową miłość.

Twoje Przyciąganie

Jako integralna część twojej Venus Sequence, ta Sfera reprezentuje twoje pole atraktorów – tajemniczą magnetyczną siłę w twojej aurze, która przyciąga do twojego życia w określonych momentach pewne karmiczne relacje. Ten Klucz Genowy określa zatem naturę tego, kto wkracza w twoje życie. Jeśli ustąpisz Cieniowi, wtedy objawi się to jako trwający konflikt zewnętrzny, który spotkasz w swoich relacjach. Po przekształceniu Cienia tego Klucza Genowego, zaczniesz odkrywać jego Dary, a twoje związki otworzą nowe perspektywy i możliwości. Na najwyższym poziomie ten Klucz Genowy może także ujawnić sekrety tantry – przemianę twojej seksualności w duchową esencję.

Twoje IQ

Ta sfera odnosi się do Twojego trzeciego siedmioletniego cyklu od 14 do 21 roku życia. Ponieważ jest to nasz cykl rozwoju umysłowego, Cień tego Klucza Genowego reguluje sposób, w jaki nauczyliśmy się używać umysłu, aby wypróbowywać i kontrolować swoje emocje i przesłonić intuicję. Kiedy stajesz się świadomy wzoru tego Klucza Genowego jak też jego kontrolującego i duszącego wpływu na twoje emocjonalne życie, możesz odblokować swój Dar. Spowoduje to wyłączenie podstawowego wyzwalacza emocjonalnego, dzięki czemu będziesz mniej podatny i mniej prowokujący we wszystkich swoich relacjach. Twoje IQ wzrasta, aby objąć wszystkie możliwości w życiu, gdy uwolnisz się od nieświadomego, ograniczonego lub upartego myślenia.

Twoje SQ

Znany również jako „Punkt Miłości”. Ta Sfera odnosi się do twojego pierwszego siedmioletniego cyklu od narodzin do 7 roku życia. Ponieważ jest to nasz fizyczny cykl rozwojowy, ten Klucz Genowy reguluje pierwotne fizjologiczne rytmy i wzory strukturalne, które są podstawą twojej tożsamości. Kiedy twoja świadomość sięga głęboko w twój Punkt Miłości, osiągasz szczyt trwałego ponownego otwarcia serca po raz pierwszy od wczesnego dzieciństwa. Cień tego Klucza Genowego jest nieświadomym wzorcem, który podważa twoją samoocenę. Praca nad tym Cieniem jak też otwarcie Daru i Siddhi tego Klucza Genowego daje pewność, że ​​wszystkie twoje relacje mogą w końcu stać się głęboko spełnione i przejrzyste.

Twój Rdzeń/Powołanie

Sfera twojego Rdzenia odnosi się do 9-miesięcznego okresu ciąży. Wówczas to wszystkie twoje życiowe wzorce – fizyczne, emocjonalne i mentalne – zostały odciśnięte w łonie matki. Twój Rdzeń ujawnia ostatnią warstwę twojego najgłębszego potencjału. W twoje DNA wpleciona jest odwieczna rana, którą dzielisz z całą ludzkością. Gdy twoja świadomość przenika to miejsce w tobie, paradoksalnie doświadczasz swojej jedności ze wszystkimi istotami. Cień tego Klucza Genowego ukrywa twoje najwyższe Powołanie – ten wielki Dar, który może pewnego dnia zmotywować cię do doskonałości w życiu. Kiedy odblokujesz ten Klucz Genowy poprzez podążanie za swoją Venus Sequence, przez swoje dzieciństwo wstecz, pewnego dnia możesz sprowadzić swoją świadomość z powrotem do punktu poczęcia, do tej wspaniałej tajemnicy, w której całe Twoje cierpienie zostanie przetransformowane w twoją Boskość.

Twoja Kultura

Klucz Genowy Twojej Kultury pokazuje, jak najlepiej wpasować się w społeczną strukturę świata. W twojej Pearl Sequence Cień tego Klucza Genowego blokuje cię bezpośrednio przed manifestowaniem dobrobytu. Pracując nad strachem tego Cienia, możesz zapoczątkować okres niesamowitego wzrostu w twoim życiu. Dar i Siddhi Twojej Kultury wyzwalają siły, które przyspieszają twój wyższy cel życia. Mogą także wnieść w twoje życie potężnych nowych sojuszników, którzy pomogą ci w Twoim Celu. Twoja Kultura pokazuje także, w jaki sposób najlepiej możesz funkcjonować jako członek społeczności. Powoduje to materialny, emocjonalny i duchowy dobrobyt.

Twoja Perła

Twoja Perła reprezentuje wielkie żniwo w twoim życiu. Ten Klucz Genowy przynosi ci nagrodę i łaskę, kiedy już puścisz leżący u jego podstawy wzór Cienia. Cień tego Klucza Genowego powoduje napięcie, zwłaszcza kiedy pozwalasz stresowi, aby odciągnął cię od piękna i prostoty. Stajesz się napięty, kiedy poddajesz się status quo i sprzeniewierzasz / życie, które może być cudowne, dla życia w harówce i monotonii. Dar i Siddhi tego Klucza Genowego przypomina ci o tym, co jest niezbędne w twoim życiu. Gdy wprowadzisz swoją pełną świadomość w te Dary, doświadczysz jasności, o której większość ludzi może tylko marzyć.