Wielka Zmiana

Definicja

Czym jest Wielka Zmiana?

Wielka Zmiana to faza ewolucji, w której wszystkie systemy we wszechświecie zrobią skok kwantowy w wyższy wymiar. Wielka Zmiana odnosi się do szczególnego okresu czasu, w którym ludzka świadomość przejdzie od fazy egocentryczności do fazy kolektywności. Aby ta zmiana mogła nastąpić, cała ludzkość przechodzi mutację genetyczną. To bezprecedensowe zjawisko zaczyna się zakorzeniać u gatunku ludzkiego w okresie 1987-2027, a jego skutki będą ewoluowały i transformowały nasz gatunek przez wiele kolejnych stuleci.

Na skutek Wielkiej Zmiany stopniowo wyłoni się nowy rodzaj człowieka, Homo sanctus, czyli „święty człowiek”. Ponieważ wszystkie systemy i gatunki w całym wszechświecie są holograficznie ze sobą powiązane, Wielka Zmiana nie jest zjawiskiem lokalnym, które obejmuje tylko nasz układ słoneczny, ale stanowi część wielkiej fali przepływającej przez bezmiar czasoprzestrzeni.

Bezpłatne materiały do kontemplacji

Dołącz do naszej społeczności!

Medytacja Wielkiej Zmiany

Autor medytacji: Richard Rudd, www.genekeys.com

Muzyka: Our Healing Space – link do muzyki

Narracja: Magdalena Atkinson Zespół Gene Keys Polska

ARTYKUŁY

„Nadchodząca burza” – Richard Rudd

Artykuł zawierający praktyczne wskazówki w jaki sposób można rozkwitnąć w XXI wieku

Żyjemy w czasie Wielkiej Zmiany – bezprecedensowym i niezwykłym czasie w historii ludzkiej ewolucji. Jest prawdopodobne, że nadejdą czasy w XXI wieku, w których będziemy stawiać czoła siłom chaosu i upadku. W jaki sposób będziemy reagować na takie czasy, dyktować będzie naszą przyszłość oraz przyszłość naszego gatunku.
Czytaj więcej…

VIDEO

Pięć rzeczy – Richard Rudd

Pięć rzeczy niezbędnych do osiągnięcia pokoju na ziemi

W tym krótkim video Richard Rudd przedstawia cztery niezbędne do przetrwania rzeczy, ale dodaje do nich istotną piątą – wyższy cel. Pokazuje, jak uczynienie tej cechy centralną w naszym spojrzeniu na życie tworzy różnicę pomiędzy indywidualnym/plemiennym przetrwaniem a wyższym poziomem zbiorowego rozkwitu, który przekracza strach. Jest to niezbędne zrozumienie, aby dokonać kolejnego kwantowego skoku w zbiorowej świadomości.

Zapraszamy do obejrzenia.

Wprowadzenie do pojęcia Cienia – Richard Rudd

Dowiedz się, jak pracować z Cieniem

W tym video Richard opowiada o Cieniu, o tym, co nazywamy Cieniem w Kluczach Genowych oraz co rozumiemy przez pojęcie transformacja Cienia. Wyjaśnia także jak pracować ze swoim Cieniem.

Zapraszamy do obejrzenia.

Dołącz do naszej społeczności na YouTube

Bądź na bieżąco i nie przegap żadnej premiery